fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert podcastu Dziennik Zmian

8 sierpnia 2021 @ 18:00 - 20:00

30PLN

Koncert podcastu Dziennik Zmian

Miłka O. Malzahn i zespół Córka z mężem

Jedyny na świecie koncert podcastu! „Dziennik Zmian” to podcast, który powstał na początku pandemii, żeby ulżyć głowom i ciałom słuchaczy. To połączenie poetyckiej obserwacji z minifabułami. Miłka O. Malzahn stworzyła takie miejsce w sieci, w którym wszyscy wrażliwi znajdą przytulną dźwiękową przystań. A teraz te opowieści wybrzmią w wersji koncertowej. W oparach dobrego jazzu zostaną opowiedziane, podśpiewane, wymruczane niektóre z tych mikro-opowieści. Formuła koncertu zostanie poszerzona, formuła podcastu zostanie zrewolucjonizowana ?

Przenosimy podcast na scenę !!!!

Temat przewodni: Jak zobaczyć i zapamiętać poezję tej (ponoć) szarej codzienności? Umiemy to, więc namawiamy do spojrzenia przez nasze uszy. „Dziennik Zmian” jest szczególnym przewodnikiem po kadrach tego nieco dziwnego świata; to miękki sposób na ‚twarde fakty’, bo żaden fakt nie jest na tyle bezwzględny, by nie dało się z niego wyłuskać poezji. A to przynosi ulgę/radość/wolność od… (wstaw to, czego nie lubisz). Słyszymy, jak wszystko, co nas otacza, tworzy rodzaj wiersza, pisanego właśnie dla Ciebie.
Usłysz i Ty ?

O wykonawcach:

Miłka O. Malzahn – filozof, dziennikarka, autorka wielu rozmaitych tekstów oraz nie mniej rozmaitych książek; bywa wykładowcą, łączy nieoczywiste nauki o ludzkiej aktywności twórczej, prowadzi kanał podcastowy Dziennik Zmian. Podcast postał dzięki trzymiesięcznemu wsparciu Ministra Kultury, od tego czasu – szybuje sam, został też wyróżniony przez słuchaczy, gdyż trafił na listę nominowanych przez słuchaczy do nagrody Podkaster 2020 roku.

Córka z Mężem – free jazz trio stawia na intuicję i znajomość rozmaitych muzycznych ścieżek.

Zespół tworzą:

Piotr Chociej – bass
Klaudiusz Bogusłowicz – tenor sax
Krzysztof Ostasz – drums

Szczegóły

Data:
8 sierpnia 2021
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
30PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,
Witryna internetowa:
https://podlasieslowfest.pl/event/milka_malzahn/2021-08-08/

Organizator

Podlasie SlowFest
Email
kontakt@dalapenia.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Dom Ludowy w Supraślu
Józefa Piłsudskiego 11
Supraśl, Podlaskie 16-030 Poland
+ Google Map
Phone
+48857183510
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia