Blog

dwa winyle, a radości … TYLE!

tamtaratam i ja taki mam !:)

Zdjęcie użytkownika Sebastian Pypłacz.
Sebastian Pypłaczw cudownym nastroju.

Pierwszy winyl w mojej dyskografii.

Rok temu nagraliśmy z Miłka O. Malzahn piosenkę na składankę z okazji 25-lecia zespołu Donna Regina. Pracując zdalnie: Miłka z Białegostoku, ja z Katowic, a przy czym składanka wyszła w Berlinie. W tym tygodniu mamy pierwsze próby i pracujemy na kolejnymi piosenkami.

Jednak co najważniejsze: dopiero w zeszłą niedzielę zobaczyliśmy się po raz pierwszy na żywo. Magia internetu

Miłka Malzahn od lat zajmuje się rzemiosłem najtrudniejszym: słuchaniem świata. Poprzez studia filozoficzne, strony napisanych powieści i tysiące godzin spędzonych w radiowym studio - odnajduje to, czym warto się podzielić. Jej miejsce YouTube nie jest „kanałem z treściami” – to cyfrowe przedłużenie biurka, radiowego mikrofonu i polnych dróg Podlasia, po których wędruje w poszukiwaniu echa dawnych opowieści.