wakacyjne wdzięki …. na (aż) trzy piosenki! :)

owszem, to było dawno, ale płyta jest nowiutka, lipcowa, moje 3 piosenki się przewijają gładko przez Koncert Najskrytszych Marzeń 2
Koncert Najskrytszych Marzeń 2
Data wydania: 4 lipca 2016
Numer katalogowy: CDMTJ90258

Koncert w oczywisty sposób nawiązuje do wydarzenia z lipca 1990 roku, które miało miejsce w olsztyńskim Teatrze im. Stefana Jaracza. Ówczesny Koncert Najskrytszych Marzeń zgromadził czołówkę wykonawców piosenki poetyckiej w doborowym repertuarze. Od początku chodziło o to, żeby ten koncert zarejestrować i wydać na płycie kompaktowej. Wielu uczestników koncertu nie miało w swoim dorobku żadnych wydawnictw fonograficznych. Ten zestaw nagrań miał być promocją tego, co do niedawna było ukryte, niszowe, czasami wręcz podziemne. Próbą pokazania, że artysta może zabrzmieć lepiej niż na powielanych domowym sposobem kasetach magnetofonowych. Próbą pokazania, że można zaistnieć ze swoim repertuarem w grupie przyjaciół i podpisać się pod całością.
Stefan Brzozowski, lider znanego zespołu „Czerwony Tulipan”, patron duchowy Koncertu Najskrytszych Marzeń 2 chciał, żeby w podtytule były słowa: „Nowe pokolenie”.

Wydawnictwo 2 CD